KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17494008

nr 1749 4008

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, Träd, monogramsignerad. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:42:23

8/12 19:17:14 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 8 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg