KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17494008
nr 1749 4008
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Träd, monogramsignerad. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:42:23
8/12 19:17:14
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg